Účtovník

Účtovník/čka cestovných nákladov s ruským jazykom

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte plynulú angličtinu, ekonomické vzdelanie a prax v oblasti účtovníctva, nájdite svoje uplatnenie v medzinárodnej spoločnosti, ktorej meno rezonuje medzi veľkými hráčmi na pracovnom trhu!
Čo budete robiť?
- Kontrola bločkov, faktúr a cestovných nákladov s internými smernicami
- Kontrolovať finančnú dokumentáciu v interných systémoch
- Procesovať cestovné náklady a reporty z pobočiek spoločnosti
- Denne využívať anglický jazyk a ruský jazyk
- Participovať na finančných uzávierkach
- Spravovať administratívu
- Podporovať zamestnancov spoločnosti v otázkach finančného vyrovnania za cestovné náklad

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Cudzie jazyky:
  • anglický - pokročilá: B1 a B2
  • ruský - pokročilá: B1 a B2

Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov

Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
Ďalšie požiadavky:

Hľadáme ľudí, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
- Ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie ekonomického zamerania
- Skúsenosť s účtovníctvom v oblasti účtovania nákladov aspoň 1 rok
- Komunikatívna znalosť anglického a ruského jazyka na úrovni B2
- Dobrá znalosť programu MS Excel (v/h look up, kontingenčné tabuľky)
- Tímový hráč

Dĺžka praxe:

bez požiadavky na odbornú prax

1

Informácie o firme

Obchodné meno: HENKEL SLOVENSKO spol. s r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 17324246
Telefón: 0250246111
Charakteristika: Henkel operates worldwide with leading brands and technologies in three exciting business areas: Laundry & Home Care, Beauty Care and Adhesive Technologies. Our success is built on constant innovation and people who strive for excellence. Founded in 1876, Henkel holds globally leading market positions both in the consumer and industrial businesses with well-known brands such as Persil, Schwarzkopf and Loctite. Henkel, headquartered in Düsseldorf / Germany, has some 47,000 employees worldwide and counts among the most internationally aligned German-based companies in the global marketplace. Henkel has three globally operating business sectors: Laundry & Home Care, Beauty Care and Adhesive Technologies.
Adresa:

  • Záhradnícka 91
  • 82108 Bratislava-Ružinov
  • Slovensko