Realitný maklér

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Realitný maklér

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívne obchodovanie na realitnom trhu, starostlivosť o existujúce portfólio kancelárie, vyhľadávanie ponúk na predaj nehnuteľností, vyhľadávanie potencionálnych kupujúcich, absolvovanie obhliadok so záujemcami, komunikácia s klientom, poradenská činnosť. Prax vítaná, uchádzači s praxou zvýhodnené podmienky. Služobný telefón s mobilným internetom. Provízny systém odmeňovania od 50 % z provízie + bonusy.

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Vysokoškolské III. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Študent vysokej školy
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vysokoškolské I. stupňa
Vodičský preukaz
  • B

Ponuka zaujímavej práce v stabilnej spoločnosti na realitnom trhu, provízny systém odmeňovania, podpora kolektívu, rýchle začlenenie sa do pracovného procesu po bezplatnom zaškolení, motivačné bonusy.

Ponuka je aktuálna do: 01.05.2019

Adresa spoločnosti

Letná 40
04401, Košice
  • Miesto práce Košice
  • Kraj Košický kraj‎
  • Typ ponuky živnosť
  • Základná mzda (brutto) od 1000 EUR/mesiac provízny systém od 50 %
  • Termín nástupu: 01.05.2019
  • Ponuka je vhodná pre absolventa
  • Bez znalosti jazyka
Odoslať žiadosť o prácu