Účtovník

Účtovníčka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú účtovníčku pre významnú spoločnosť v Žiline, ktorá už dlhé roky poskytuje komplexné služby v oblasti auditu, ekonomického, účtovného a právneho poradenstva.

Náplň práce:

- komplexné vedenie účtovníctva pre klientov

- komunikácia s klientmi, s vedením spoločnosti, audítormi, inštitúciami

- spracovanie mesačných a ročných závierok, účt.výkazov

- samostatné spracovanie daňových priznaní DPH, DPPO, DPFO, DMV

- komunikácia a príprava podkladov pre audítorov a daňových poradcov

- sledovanie legislatívnych zmien v účtovníctve

- zodpovednosť za dodržiavanie stanovených termínov a pod.

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Stredoškolské s maturitou
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Študent vysokej školy
  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
Jazyk a úroveň ovládania
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
Administratívne a ekonomické znalosti
  • Podvojné účtovníctvo - pokročilý
  • Jednoduché účtovníctvo - pokročilý
  • Mzdové účtovníctvo - pokročilý
  • Hospodárska korešpondencia - pokročilý
  • Pokladňa - pokročilý
  • Fakturácia - pokročilý
Vodičský preukaz
  • B
Osobnostné predpoklady a zručnosti

- znalosti a skúsenosti s vedením účtovníctva a daňovej sústavy

- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

- aktívny prístup a chuť vzdelávať sa
- prax na pozícii účtovníčky vítaná

- práca v renomovanej účtovníckej a audítorskej spoločnosti
- motivujúci systém ohodnotenia
- kariérny rozvoj pod vedením skúseného profesionála
- (daľšie budú spresnené na pohovore)

Informácie o výberovom konaní

Termín nástupu:  ihneď,  alebo po vzájomnej dohode
Možnosť pracovať na:  plný úväzok, polovičný úväzok, živnosť

Poznámka

Spoločnosť pre ktorú sa daná pozícia obsahuje, poskytuje komplexné služby v oblasti jednoduchého a podvojného účtovníctva, správy daní, miezd, personálnej agendy a ekonomického poradenstva.

Stručná charakteristika spoločnosti

ML JobAgent je slovenská spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním služieb v oblasti zamestnávania, spracovania účtovníctva, miezd a HR riešení.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti: Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Adresa spoločnosti

Bratislavská 3361/5
01001, Žilina
  • Miesto práce Žilina
  • Kraj Žilinský kraj‎
  • Typ ponuky plný úväzok skrátený úväzok živnosť
  • Základná mzda (brutto) od 850 EUR/mesiac -závisí od skúseností ( polovičný úväzok od 500,-€)
  • Termín nástupu: 09.01.2019
Odoslať žiadosť o prácu