Obchodný manažér, Obchodný zástupca, Team leader

OBCH.ZÁSTUPCA/TEAMLEADER/MANAŽÉR/- SPP,a.s.- DUNAJSKÁ STREDA

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Obchodný manažér, Obchodný zástupca, Team leader

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsadzujeme miesta obchodných zástupcov/teamleadrov/manažérov pobočiek pre Slovenský plynárenský priemysel a.s. v meste Dunajská Streda.
Náplň práce tvorí predaj produktov SPP (plyn a elektrina, viď na stránke https://www.spp.sk/sk/ ). Obchodný zástupca ide za klientom domov, kde mu poskytne potrebné údaje a následne s ním uzavrie zmluvu. Približne 10% práce tvorí administratíva. Jedná sa o prácu v teréne. Zmluva je na dohodu o brigáde/skrátený úväzok/živnosť. O platových podmienkach budete bližšie informovaní na pohovore. Uzatváranie zmlúv pre domácnosti/firmy - SME. Od nášho obchodných zástupcov/partnerov vyžadujeme profesionálne vystupovanie.

Hľadáme ľudí po celom Slovensku. Vhodné aj pre väčšie skupiny. Do poznámky uveďte mesto v ktorom chcete pracovať.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • prezentovanie
  • samostatnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
Počítače:
  • Internet - elementárna
  • Microsoft Word - elementárna
  • Microsoft Excel - elementárna
Ďalšie požiadavky:

Dáme možnosť aj ľuďom, ktorí nemajú v energetike prax, prioritne však hľadáme skúsených predajcov /teamleadrov/manažérov s praxou . Výhodou je vlastné auto, nie je však podmienkou. Požadujeme komunikačné a prezentačné zručnosti, cieľavedomosť, férovosť.
Radi sa s Vami uvidíme na osobnom pohovore
Termíny výberového kola:
1.kolo - 15.7.2019
2.kolo - 22.7.2019
3. kolo - 29.7.2019
Nezabudnite nám poslať životopis s tel. číslom na adresu bartek.jaroslav@gmail.com

Dĺžka praxe:

aspoň 3 mesiace

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa
mladistvého

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 10:00 do 18:00
  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

3

Školiaci proces zdarma
Progresívny systém odmeňovania
Priateľský kolektív, vďaka ktorému budete úspešný
Prostredie, v ktorom ste vždy chceli pracovať
Skúsení kolegovia
Férovo nastavený kariérny rast
Firemný telefón
Byť súčasťou príjemného inšpiratívneho kolektívu
Firemné akcie
Bezplatné pravidelné vzdelávanie zamerané na Váš osobnostný rozvoj
Voľné víkendy
Spolupráca so stabilným partnerom

Informácie o firme

Obchodné meno: Jaroslav Bartek
Právna forma: Podnikateľ - fyzická osoba - nezapísaný v obchodnom registri
IČO: 47127953
Internetová adresa:  https://www.spp.sk/sk/
Telefón: +421911051491
Charakteristika: Pôsobíme v oblasti predaja energií pre spoločnosť SPP. Hlavnou činnosťou je sprostredkovanie obchodu a služieb. Sme zmluvným partnerom SPP. V prípade záujmu nás kontaktujte mailom.
Adresa:

  • Palkovičová 584
  • 95701 Bánovce nad Bebravou
  • Slovensko