Obchodný zástupca

Obchodný zástupca TZB

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Obchodný zástupca

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov,
- vyhľadávanie nových obchodných príležitostí,
- starostlivosť o pôvodných zákazníkov,
- analýzy potenciálu zákazníkov v regióne,
- získavanie informácií o zmenách na trhu vo zverenom regióne,
- tvorba cenových ponúk,
- pravidelný reporting vedeniu spoločnosti.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
Počítače:
  • Microsoft Excel - pokročilá
  • Microsoft Outlook - pokročilá
  • Microsoft Word - pokročilá
Ďalšie požiadavky:

- obchodné zručnosti,
- zodpovedný prístup k práci,
- spoľahlivosť, samostatnosť, iniciatívnosť, komunikatívnosť a flexibilita,
- znalosť tovaru z oblasti voda, plyn, kúrenie a sanita výhodou.

Dĺžka praxe:

aspoň 1 rok

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

1

- mesačná mzda 800€ + osobné ohodnotenie + odmeny podľa interných smerníc,
- zamestnanie v stabilnej spoločnosti,
- odpovedajúce finančné ohodnotenie, výkonnostné odmeny ,sa a oboznámením sa s novinkami v oblasti TZB,
- zamestnanecké benefity,
- služobné auto,
- telefón.

Informácie o firme

Obchodné meno: KVIP s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36315991
Internetová adresa:  http://www.kvip.sk/
Telefón: 02/49208627
Charakteristika: KVIP reprezentuje najlepší zákaznícky servis, výbornú lokálnu dostupnosť tovaru vďaka rozrastajúcej sa predajnej ploche – možno aj vo Vašom meste alebo v jeho blízkosti. K úrenie V oda I nštalácia P lyn Sme partnerom pre kúrenie, vodu, inštalačný materiál, plyn a sanitárnu techniku! Rastieme spolu s Vami!
Adresa:

  • Stará Vajnorská 37
  • 83104 Bratislava-Vajnory
  • Slovensko