Farmaceut, Farmaceutický laborant

Prijeme farmaceuta / farmaceutického laboranta do lekárne v SEREDI

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Farmaceut :

Výdaj liekov bez lekárskeho predpisu, výdaj liekov na lekársky predpis, práca s tovarom, IPL, spracovanie receptov, objednávanie tovaru.

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Odbor: Farmaceut , farmaceuticky laborant
Jazyk a úroveň ovládania
  • Slovenský jazyk - Expert (C2)

Poznámka

Prijmeme farmaceuta alebo farmaceutického laboranta do lekárne v Seredi. Nástup možný ihneď. Kontak: lenkasramova@gmail.com, t.č. 0918 343 121

Adresa spoločnosti

Cukrovarska 3035
92601, Sereď
  • Miesto práce Galanta
  • Kraj Trnavský kraj
  • Typ ponuky na dohodu (brigády) plný úväzok skrátený úväzok
  • Základná mzda (brutto) 1000 - 1000 EUR/mesiac 1000 eur farmaceut, farm.laborant dohodou + odmeny, premie
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Ponuka je vhodná pre absolventa
Odoslať žiadosť o prácu