Elektrikár

Prevádzkový elektrikár Nitra - mzda od 1200 €

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oprava a údržba strojov a technologických liniek
- základné elektroinštalačné práce
- samostatná práca na základe technickej dokumentácie

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie

Všeobecné spôsobilosti:
  • fyzická zdatnosť
  • manuálna zručnosť
  • rozhodovanie
  • samostatnosť
  • technická gramotnosť
Ďalšie požiadavky:

Každý uchádzač o danú pozíciu musí mať vyhlášku MPSVR SR č. 508/2009 Z. z. §22 alebo § 23 a potrebné sú tiež skúsenosti z oblasti údržby a opravy strojov a zariadení.

Dĺžka praxe:

aspoň 1 rok

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: trojzmenný pracovný režim
  • Nočná práca: áno

1

K základnej mzde patrí zamestnancovi ešte:
- mesačná prémia 200 €
- rizikový príplatok cca 94 € mesačne
- nočný príplatok cca 81 € mesačne
* Uvedené príplatky sú rátané pri odpracovaní celého mesiaca.

- Stravné lístky v hodnote 3,80 €

Informácie o firme

Obchodné meno: TRANSFER International Staff k.s.
Právna forma: Komanditná spoločnosť
IČO: 48260436
Internetová adresa:  www.transfer-personal.sk
Telefón: +421948312207
Charakteristika: TRANSFER International Staff, k.s. je rakúska agentúra, ktorá má 21 ročné skúsenosti v danej sfére. Momentálne zamestnávame viac ako dvetisíc ľudí u troch tisíc zamestnávateľov v rozličných oblastiach. Patríme medzi 10 najväčších hráčov v našej brandži na Rakúskom trhu. Chceli by sme našim servisom nadchnúť nielen našich klientov ale aj kandidátov. Preto by sme chceli byť po Vašom boku pri výbere vhodnej pozície a zabezpečiť pre Vás tie najlepšie podmienky. Ponúkame mnoho pozícií v rozličných sférach. Pre viac informácii, prosím, navštívte našu internetovú stránku www.transfer-personal.sk.
Adresa:

  • Račianska 96
  • 83102 Bratislava-Nové Mesto
  • Slovensko