Frézar

Frézar

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné nastavenie frézy / CNC frézy
- programovanie frézy / CNC frézy
- kontrola opracovaných dielov
- práca na základe technických výkresov

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Všeobecné spôsobilosti:
  • manuálna zručnosť
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
  • technická gramotnosť
  • analyzovanie a riešenie problémov
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)

Dĺžka praxe:

aspoň 6 mesiacov

Pracovné podmienky:

  • Pracovný čas: od 6:00 do 14:15
  • Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim

1

Informácie o firme

Obchodné meno: AXYZ - CNC s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 36440043
Internetová adresa:  www.axyz.sk
Telefón: +421434220761
Charakteristika: Inzerujúca spoločnosť Stručná charakteristika spoločnosti AXYZ - CNC s.r.o. je stabilná spoločnosť (22 rokov na trhu), ktorá sa zaoberá vývojom vlastného výrobného systému EPROPOS a máme vlastnú konštrukciu a výrobu. (6 CNC strojov). V súčasnosti u nás pracuje 30 zamestnancov. Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti Predaj a podpora EPROPOS, CAM, CNC výroba, konštrukcia. Informácie o výberovom konaní Všetkým uchádzačom ďakujeme za záujem. Budeme však kontaktovať a následne vyrozumieme iba kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Všetky Vami zaslané materiály, obsahujúce osobné údaje, budú po ukončení výberového konania zlikvidované v súlade s platnou legislatívou
Adresa:

  • Jesenského 7
  • 03601 Martin
  • Slovensko