Zvárač (Strojárstvo)

Zvárač WIG, MAG, TIG, MIG - Nemecko (Bavorsko)

Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Zvárač (Strojárstvo)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Agentúra Elliem ponúka voľné pracovné miesta na pozíciu zváračov WIG, MAG, TIG, MIG do Nemecka, hlavne oblasť Bavorska. Pracovná náplň: Práca podľa plánov a výkresov. Zváranie WIG, MAG, TIG, MIG podľa požiadavky klienta. Od uchádzačov sa vyžaduje samostatná práca, požadovaná je komunikatívna nemčina (B1 - B2), vlastný automobil výhodou, vzdelanie v odbore, príp. prax, platné zváračské certifikáty. Práca je na nemeckú pracovnú zmluvu.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie

Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B
Všeobecné spôsobilosti:
  • samostatnosť
  • manuálna zručnosť
  • fyzická zdatnosť
Cudzie jazyky:
  • nemecký - pokročilá: B1 a B2
Ďalšie požiadavky:

Ukončené vzdelanie v odbore, príp. prax min. 1 rok. Platné zváračské certifikáty výhodou. Vodičský preukaz a vlastný automobil výhodou. Samostatná a presná práca. Dochvíľnosť. Životopisy, prosím, zasielajte v nemeckom jazyku. Prílohou môžu byť vysvedčenia, certifikáty atď. - stačí v slovenčine.

Dĺžka praxe:

aspoň 1 rok

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa
mladistvého

4

Plat netto od 2300,- do 2500,- Eur. Nemecká pracovná zmluva na neurčitý čas. Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom. Sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie hradené v Nemecku a z toho vyplývajúce rôzne sociálne výhody. Presná výška platu závislá od vzdelania, kvalifikácie a pracovných skúseností. Daňový servis a pomoc pri vybavovaní rodinných prídavkov v Nemecku.
+ zabezpečenie ubytovania

Informácie o firme

Obchodné meno: Agentúra Elliem s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 50971948
Internetová adresa: www.elliem-personnel.eu
Telefón: +421904972480
Charakteristika: Agentúra Elliem s.r.o.je personálno-poradenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním práce do nemecky a francúzsky hovoriacich krajín. Na trhu práce pôsobíme od roku 2014 a za toto obdobie sa nám podarilo zamestnať už desiatky záujemcov o prácu v zahraničí. Zameriavame sa predovšetkým na sprostredkovanie práce do oblasti stavebných a remeselných činností do Rakúska na rakúsku pracovnú zmluvu a do oblasti opatrovania starších osôb do krajín ako sú Luxembursko, Nemecko, Francúzsko a Belgicko, ale aj do iných oblastí života. V rámci svojej činnosti spoločnosť poskytuje aj poradenské služby. Pomôžeme Vám vybaviť rodinné prídavky, rodičovský príspevok v zahraničí, vrátenie dane ako aj vrátenie príspevku z dovolenkovej kasy v Rakúsku (tzv. BUAK). Svoju činnosť vykonávame na základe povolenia vydaného Okresným súdom Žilina, oddiel: Sro, Vložka číslo: 68122/L. Naša spoločnosť nezamestnáva, len sprostredkúva prácu uchádzačom o prácu v zahraničí. Naším hlavným mottom je dôvera a korektnosť vo vzťahoch.
Adresa:

  • Lysica 303
  • 01305 Lysica
  • Slovensko