Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- identifikovanie vhodných príležitosti na trhu
- vyhľadávanie a stretnutie s klientmi
- komunikácia s existujúcou databázou klientov
- kreatívny návrh riešenia pre klienta
- zabezpečovanie podpisov zmlúv
- budovanie nadštandardných vzťahov s klientami
- dohadovanie obchodných prípadov na základe zverených kompetencií
- tvoriť databázy potencionálnych klientov
- reportovanie obchodných výsledkov obchodnému riaditeľovi
- pracovať s interným systémom
- zúčastňovať sa na pravidelných poradách
- dodržiavať firemnú etiku, pravidlá, smernice

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Vysokoškolské III. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Študent vysokej školy
  • Stredoškolské s maturitou
  • Vysokoškolské I. stupňa
Vodičský preukaz
  • B
Osobnostné predpoklady a zručnosti

• výhodou sú skúsenosti s vlastným podnikaním (riadenie teamu)
• možnosť kariérneho rastu
• ambiciózny, flexibilný, otvorený novým výzvam
• záujem byť otvorený novým možnostiam
• komunikačné a prezentačné zručnosti
• znalosť Anglického jazyka výhodou, nie podmienkou

- možnosť pracovať po súbežne s aktuálnou prácou, možnosť pracovať počas štúdia na vysokej škole

- bezplatné zaškolenie
- nadštandardné finančné ohodnotenie - atraktívny provízny systém
- flexibilný pracovný čas
- interná podpora
- nepretržitá odborná podpora a stabilné zázemie
- zaujímavá možnosť karierneho rastu
- príjemné pracovné prostredie

- možnosť operatívneho leasingu

- finančná podpora

- socialne zabezpečenie

- prispevok na auto

- po dohode s nadriadeným možnosť práce z domu (home office)
- team buildingy

Pozícia vhodná pre čerstvých absolventov stredných a vysokých škôl, ako aj pre ľudí, ktorí sa radí vzdelávajú.

Vzhľadom na veľký záujem Vás budeme priebežne kontaktovať. Vhodní kandidáti budú pozvaní na osobný pohovor.

Ponuka je aktuálna do: 30.04.2019

Stručná charakteristika spoločnosti

Pracujeme vo finančnom a realitnom sektore.

Adresa spoločnosti

Landererova 6
81109, Bratislava