Táto ponuka už nie je aktuálna. Pozrite si podobné pracovné ponuky - Montážnik/montér (Stavebníctvo a reality)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zateplovanie (polystyrén, minerálna vata)

-omietky, fasády, ...

-práca vo výškach ( práca na plošine)

-nutná prax v obore

-práca je úkolová 10-12€ / m²

-nástup možný ihneď

-Košice

Požiadavky na uchádzača

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
  • Základné vzdelanie
  • Študent strednej školy
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou

Stručná charakteristika spoločnosti

V KELBELGROUP spolupracujeme so spoločnosťami ako subdodávateľ prác, alebo sprostredkovaťel pracovníkov v stavebných a montážnych projektov. V našej spoločnosti pracujú profesionálny a kvalifikovaný pracovníci. V spolupráci s www.top-prace.sk a www.kelbel-elektro.sk stále vyhľadávame vhodných kandidátov, ktorí spĺňajú kvalifikačné predpoklady a štandardy. Najčastejšie realizujeme projekty v oblasti elektrikárskych, zváračských a zámočníckych prác atď. Zdôrazňujeme, že NIE SME pracovná agentúra. Pôsobíme najčastejšie v Nemecku alebo iných členských štátoch EÚ. Všetky naše kroky sú v súlade právnymi predpismi každého členského štátu EÚ. TEŠÍME SA NA SPOLUPRÁCU!!!

Adresa spoločnosti

Južná trieda 4B
04001, Košice - mestská časť Juh
  • Miesto práce Košice
  • Kraj Košický kraj‎
  • Typ ponuky živnosť
  • Základná mzda (brutto) 10 - 12 EUR/hod práca je úkolová 10-12€ / m²
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Bez znalosti jazyka
Odoslať žiadosť o prácu