Personalista

Náborár s aktívnou znalosťou anglického jazyka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodná spoločnosť, pôsobiaca v školskom sektore, prijme personalistu(ku) / náborára(ku) so znalosťou anglického jazyka, na prac. pozíciu: Náborovanie a vedenie obchodného tímu s edukačnými publikáciami - práca z domu.

Druh pracovného pomeru:
- dohoda, plný úväzok, živnosť

Plat:
- očakávaný plat od 1.600€/mesiac, bližšie spresnený na pohovore

Miesto výkonu práce:
- práca z domu

Náplň práce:
- inzerovanie voľných pracovných pozícií na dostupné portály
- koordinácia procesu náboru a výberu vhodných uchádzačov
(spolupracovníkov do obchodného tímu)
- vedenie pohovorov s uchádzačmi: telefonicky a prostredníctvom Skype
- vedenie obchodného tímu s edukačnými publikáciami
- komunikácia v anglickom jazyku

Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisov, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na uchádzača

Požadované vzdelanie:
Nižšie stredné odborné vzdelanie
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie tretieho stupňa

Cudzie jazyky:
  • anglický - vysoká: C1 a C2
Ďalšie požiadavky:

- aktívna znalosť anglického jazyka – slovom aj písmom (úroveň C1)
- skúsenosti s náborom a vedením obchodníkov - výhodou
- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- znalosť komunikácie prostredníctvom Skype

Dĺžka praxe:

bez požiadavky na odbornú prax

Pracovné miesto vhodné aj pre:

absolventa

Pracovné podmienky:

  • Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

6

- možnosť kariérneho rastu
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- stabilné a zaujímavé zamestnanie

Informácie o firme

Obchodné meno: EDUCA PRINT s.r.o.
Právna forma: Spoločnosť s ručením obmedzeným
IČO: 47311673
Telefón: +421
Charakteristika: EDUCA PRINT s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúca obchodná spoločnosť s medzinárodným pôsobením v školskom sektore. Zaoberáme sa tvorbou, výrobou, prezentáciou a distribúciou doplnkových učebných publikácií, určených pre MŠ a ZŠ (prvý až štvrtý ročník). Naším prianím je priniesť do rodín nielen knižné tituly, ale aj hodnoty, ktoré deti urobia vzdelanejšími, lepšími, láskavejšími... Snažíme sa sprostredkovávať im tradičné hodnoty a spôsoby, zároveň sa učia hravou formou.
Adresa:

  • Zborov nad Bystricou 635
  • 02303 Zborov nad Bystricou
  • Slovensko

  • Miesto práce Nitra Prešov Banská Bystrica Košice Bratislava
  • Kraj Banskobystrický kraj‎ Bratislavský kraj‎ Košický kraj‎
  • Typ ponuky živnosť na dohodu (brigády) plný úväzok skrátený úväzok
  • Základná mzda (brutto) od 1600 EUR/mesiac