Topované ponuky

Prestížne ponuky

Pridať inzerát

- Zverejnenie jednej pracovnej ponuky na zvolené obdobie na stránkach TOP-Prace.sk a partnerských pracovných portálov (sk.jooble.com, 8h.sk, atď.).
- TOP-Prace.sk sa postará o aktívny online marketing Vašej pracovnej ponuky vo vyhľadávačoch ako je Google, Bing a Yahoo a sociálnej sieti Facebook.
Vďaka tomu je Vaša pracovná ponuka viditeľná pre širokú verejnosť a potenciálnych uchádzačov.
- Správa výberového konania je zdarma. (Jednoduchá správa ponúk, reakcií, triedenia uchádzačov, komunikácia, všetko prehľadne na jednom mieste)

Na 30 dní

10

Na 60 dní

12

Topovanie ponuky

- Topovanie znamená zvýhodnenie pozície inzerátu. Netopované inzeráty ho nemôžu preskočiť, inzeráty s vyšším levelom topovania áno.
- Ak je viacero inzerátov s rovnakým levelom topovania, zoraďujú sa podľa času a dátumu pridania inzerátu.
- Čím vyššie topovanie si zvolíte, tým vyššie sa bude zobrazovať ponuka v zozname všetkých ponúk. (Viac videní = Viac uchádzačov). Pozrite si ukážku

1. level

10

2. level

20

3. level

30

Prestížne ponuky

- Zvýraznite vašu pracovnú ponuku v časti "Prestížne ponuky" v zozname pracovných ponúk, profile uživateľa a získajte viac videní a reakcií.
- Ďalej vašu ponuku zverejníme aj na našej Facebookovej stránke, vďaka tomu uvidí vašu ponuku v priemere viac ako 5000 osôb.
- Prestížnu ponuku si môžete kúpiť k individuálnej ponuke v objednávkovom formulári jednorazovej inzercie. Pozrite si ukážku

Na 14 dní

10
  • 0,71€ na deň

Na 30 dní

15
  • 0,5€ na deň

Na 60 dní

20
  • 0,33€ na deň

Ceny sú vrátane DPH.
Cenník je platný od 12.11.2018.